English Kurdi Türkçe
444 33 21

KOMİSYONLAR

23.08.2017

08/04/2014 TARİH İTİBARI İLE - İHTİSAS KOMİSYONLARIN İSİM LİSTESİ

1-Meclis 1.Başkan Vekili Selahattin ÖZDEMİR

2-Meclis 2.Başkanı Amine DEMİR

Katip Asil Üyeler                     Katip Yedek Üye

1- M.Şirin GÜRBÜZ                  1- Metin ARSLANBOĞAN

2- Halime BAYRAM                  2- Perihan AKTAŞ

1) DENETİM KOMİSYONU                                               DAİMİ ENCÜMEN ÜYELERİ

1- Şenay PEKTAŞ (Komisyon Başkanı)                            1- Metin ARSLANBOĞAN

2- Selam TAŞ                                                                    2- Mehmet Şirin GÜRBÜZ     

3-  İzzet ARSLANLI                                                           3- Selma SÜRER

4- Kesuman TAŞLI

5- Ahmet Fikret ÖCAL

2) PLAN BÜTÇE KOMİSYONU                               

1- Amine DEMİR   (Komisyon Başkanı)                    

2- Abdulaziz DAYAN                                                

3- İzzet ARSLANLLI                                                  

4- Yüksel ALMAS                                          

5- Fehmi DEMİR 

3) EĞİTİM VE ARAŞTIRMA  KOMİSYONU

1- Selahattin ÖZDEMİR    (Komisyon Başkanı)                                              

2- Meral ŞİMŞEK                                                                     

3- Cebrail KURT                                                                          

4- Ayfer ÖZOY

5- Muhammed AKAR

4) ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

1- Nevriye ÇUR (Komisyon Başkanı)                       

2- Nasır YENTAR                                                              

3- Abdulazız DAYAN                                                        

4- Nezire BARAN

5- İhsan ÇUBUK

5)İNCELEME VE ARAŞTIRMA KOMİSYONU               :

1- Felat ÖZSOY (Komisyon Başkanı)             

2- Adnan AKGÜL

3- Perihan AKTAŞ

4- Kesuman TAŞLI

5- Metin BALKAYA

6)HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

1- Halime BAYRAM   (Komisyon Başkanı)                    

2- Selam TAŞ

3- Aziz YİĞİT

4- Abdulkadir ANAR

5- Hazim GÖNEN    

7-KADIN –ERKEK EŞİTLİK KOMİSYONU

1- Murat SATICI (Komisyon Başkanı)        

2- Derya TAMRİŞ

3- Selahattin ÖZDEMİR

4- Selma SÜRER

5- Ensari ENSARİ

8-GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU:

1- Pervin AYLİ(Komisyon Başkanı)

2- Metin ARSLANBOĞAN

3- Mehmet Şirin GÜRBÜZ

4- İzzet ASLANLI

5- Sedat GÜLTEKİN

9-KADIN SORUNLARINI ARAŞTIRMA KOMİSYONU

1- Ayfer ÖZSOY(Komisyon Başkanı)

2- Şenay PEKTAŞ

3- Nevriye ÇUR

4- Nezire BARAN

5- Serpil BAKIR

Birsen KAYA AKAT BELEDİYE BAŞKANI

PARKLARIMIZ